Bestyrelsen for Venstres Kommuneforening i Horsens Kommune

Per Svendsen – formand 20 66 31 15 svendsenper23@gmail.com Valgt som formand på generalforsamlingen
Kaare Dahl – næstformand 20 44 41 63 kaare.dahl@mail.dk Valgt på generalforsamlingen
Jens Sørensen – kasserer 40 83 36 64 jens.l.sorensen@stofanet.dk Valgt som kasserer uden for bestyrelsen
Rasmus Clausen – sekretær 40 19 90 57 rc.elbaek@gmail.com Formand for Gedved Venstrevælgerforening
Ole Dahl Kristensen 75 75 41 55 ole.jesper.dahl@kristensen.tdcadsl.dk Formand for Brædstrup Venstrevælgerforening
Rosa Benkjer 60 17 60 99 rbenkjer@yahoo.com Formand for Horsens Venstrevælgerforening
Birger Kaas 26 79 09 30 birger.kaas@gmail.com Formand for Kredsbestyrelsen
Carl Wengel Grauballe 60 56 42 24 carlwg@outlook.dk Formand for Venstres Ungdom (VU)
Lars Jensen 40 17 14 92 lj@cube.dk Valgt på generalforsamlingen
Marianne Nørmark 27 24 62 42 mariannenormark@gmail.com Valgt på generalforsamlingen
Stephan Arnold Thomsen 41 96 40 97 stephan@rnold.dk Valgt på generalforsamlingen
Torben Busk 28 15 17 82 tobucon@gmail.com Valgt på generalforsamlingen
Martin Ravn 40 16 26 34 pomr@horsens.dk Formand for byrådsgruppen
Dorthe Mogensen 40 43 13 63 dorthe@bondekone.dk 1. supleant – Valgt på generalforsamlingen
Niels Arne Kjærgaard 24 6107 09 nak@surfpost.dk 2. supleant – Valgt på generalforsamlingen